اخبار لحظه به لحظه از بیماری حاج محمدباقر منصوری/ در تاریخ چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳ بروز شد. یا مَن اِسمِهُ دَوا و ذِکرُهُ شَفاء، خوشبختانه خطر کاملاً رفع شد. از تمامی شما عزیزان بخاطر دعای خیرتان ممنونیم.

بدون مقدمه، متأسفانه مطلع شدیم که مداح مبارک نفس و عالیقدر، جناب آقای حاج محمدباقر منصوری در روزهای اخیر دوچار بیماری شده اند.

ایشان پس از دو روز بستری در بخش مراقبتهای ویژه ی بیمارستان علوی اردبیل به تهران منتقل شده اند/. عمل آنژیو مغزی در بیمارستان امام خمینی تهران با موفقیت انجام و حال ایشان مساعد گزارش شده است. طبق گزارشهای رسیده ایشان در وضعیت هشیار میباشند. قرار است نتیجه توسط پزشک معالج اعلام گردد.
حاج محمدباقر منصوری طی تماس تلفنی مستقیم با صدا و سیمای اردبیل، در ساعت ۲۲و۳۰ دقیقه، مردم حسینی اردبیل و کل ایران را تا حد زیادی از نگرانی خارج کرد. ایشان در این تماس تلفنی ضمن شرح کامل واقعه ی رخ داده، علت بیماری را فشار خون و سکته ی مغزی عنوان و اظهار داشت، پس از مراجعه به بیمارستان علوی و بستری شدن در بخش مراقبتهای ویژه، هشیاری خود را به دست آورده و با عیادت آیت الله عاملی و سید حاتمی و همچنین گروهی از مقامات روبرهو شده و سپس به پیشنهاد مدیر کل علوم پزشکی استان اردبیل و ریاست محترم بیمارستان علوی عازم بیمارستان امام خمینی تهران شده است. ایشان در این بیمارستان تحت درمان و معالجه ی پورفسر قناعتی قرار گرفته و امروز با موفقیت آنژیو مغزی شده است. قرار است یکی از جراحان مغز اعصاب بیمارستان فردا نتیجه ی نهایی را اعلام نماید. ایشان که بسیار سلیس و روان و بدون هیچ مشکلی سخن میگفت در پایان سخنان خود، از آیت الله سید حسن عاملی و سید حاتمی نمایندگان اردبیل در مجلس خبرگان، آقای مجید خدابخش استاندار اردبیل که در تهران به عیادت ایشان رفته است، از مدیر کل علوم پزشکی اردبیل و ریاست بیمارستان اردبیل و همچنین دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان، و نیز نمایندگان مجلس شورای اسلامی این دوره و دوره های گذشته ی اردبیل، و نیز مادحین حسینی و شعرا بخصوص حاج سلیم مؤذنزاده اردبیلی و تمامی حسینیان و عاشقان اباعبد الله الحسین که با عیادت خود چه حضوری و چه با تماس تلفنی این خادم حسینی را مورد لطف قرار داده اند تشکر و از همه ی عزاداران حسینی التماس دعا داشتند.
امروز چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴، از تهران خبر رسید که ایشان پس از جراحی روز یکشنبه ۸ آذرماه، و بعد از بستری در بخش مراقبتهای ویژه، به بخش عمومی منتقل شده و در چند روز آینده از بیمارستان مرخص و عازم اردبیل خواهند شد. حال عمومی حاج محمدباقر منصوری مساعد گزارش شده است.
از همه ی شما عزیزان برای شفای این مداح عاشق، التماس دعا داریم. اطلاعات تکمیلی به این پست اضافه خواهد شد.
التماس دعا.


Comments

اخبار لحظه به لحظه از بیماری حاج محمدباقر منصوری/ در تاریخ چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳ بروز شد. یا مَن اِسمِهُ دَوا و ذِکرُهُ شَفاء، خوشبختانه خطر کاملاً رفع شد. از تمامی شما عزیزان بخاطر دعای خیرتان ممنونیم. — 6 دیدگاه

    • با سلام خدمت شما، ایشان در حال حاضر دوران نگاهت را بسر میبرند و انشا الله بزودی سلامتی خود را با دعای خیر شما عزیزان باز مییابند. امید است بزودی ایشان را در عرصه ی مداحی مشاهده کنیم. التماس دعا.

    • سلام. از نظر شما ممنونیم. توجه داشته باشید فقط مطالبی که فایلی برای دانلود دارند لینک خواهند داشت و این پست هیچ فایلی برای دانلود ندارد. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *