** مطلبی مهم در باره مشهد مقدس و نقشه های شوم وهابیت (حتما بخوانید و منتشر کنید:

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام، تأکید میکنم اگه شیعه هستی حتماً بخون و هرجای ممکن منتشر کن:

فلسطین دوم یعنی شهر مشهد مقدس:**********

خطر وهابیت شهر مشهد و شیعیان را بدجور تهدید میکند!

* یه وقت نگین نگفتین نفهمیدیم*

لطفاً موقع ازدواج حواستون باشه که با کی ازدواج میکنید؟ آیا بچه آیندتون دوست علی خواهد بود یا دشمن علی؟

و اما اخبار:

آیا میدانید که شهر مشهد مقدس مانند فلسطین درحال اشغال شدن ((نرم )) است ؟

درصد زیادی از املاک پایتخت معنوی ایران را غیرشیعیان خریداری کرده و هزینه ی آن را عربستان سعودی تامین می کند ؟

آیامی دانید که در محله های مختلف شهر مذهبی مشهد مثل اسماعیل آباد (پشت میدان بار سپاد ) ، ساختمان ، گلشهر، مهر آباد ، بخشی از قاسم آباد و سیدی در مشهد جمعیت غیرشیعیان به طرز شگفت انگیزی رو به رشد است ؟ گفته شده است که آیت الله شاهرودی به چند تن گفتند :

۱- ورودی سنی ها در کلاس اول ابتدایی نسبت به شیعه ها در خراسان رضوی ۶۰ در برابر ۴۰ بوده

۲- به طرز وسیعی سنی های وهابی در قالب شیعه مشغول خرید زمین و املاک اطراف حرم امام رضا هستند و آستان قدس نیز کاری از دستش برنمی آید . ۳- تمام شهرهای سنی نشین شده ، مرکز سرازیر شدن پول عربستان صرفا برای زاد و ولد سنی هاست ۴- شنیده شده است که آیت الله وحید با نگرانی فراوان هرگونه معامله ملکی با سنی ها در مشهد را ممنوع اعلام کردند .

۵- باید همه ی مردم رسما وارد عمل شوند وگرنه پانزده بیست سال آینده با روند فعلی برای شیعیان بسیار خطرناک و تیره است.

حواس شیعه باید کاملا جمع باشد خطر وهابیت خیلی زیاده و ما هم خیلی غافلیم

سیاست های استراتژیک وهابیت :

۱- خریداملاک شیعه ۲- ازدواج بازن های شیعه ۳- تولید مثل زیاد وهابیها ۴- سعی در تغییر نرم مذهب شیعی کشور

چشمتون روشن ؛ امسال در مقطع اول ابتدایی تعداد دانش آموزان شیعه وسنی یکی شد

چشمتون روشن ! تعداد اهل سنت ایران به ۳۰ میلیون نفر رسید

چشمتون روشن ! ضریب رشد جمعیتی اهل سنت ۴ است و شیعییان ۱٫۷

چشمتون روشن ! با همین فرمول رشد جمعیتی ، ظرف چند سال آینده اکثریت ایران را اهل سنت تشکیل می دهند .

و باز چشمتان روشن که با تبلیغات گسترده ی شبکه های وهابی فارسی زبان به عنوان تنها تریبون اهل سنت در ایران ، به تدریج اهل سنت ایران از جهت فکری دارند کاملاً وهابی می شوند ، شاید باور نکنید که در سالیانی نه چندان دور ؛ با این نمودار رشد جمعیتی و این آرایش رسانه ای وهابیون ؛ ایران ؛ بزرگترین کشور وهابی جهان خواهد بود !

مختصری از نامه ی مدیر حوزه ی علمیه پاکستان خطاب به اهل سنت ایران : اگر شده نان شب نخورید اما در زاد و ولد همت کنید…. آینده ایران از آن ماست !!!

این آمار بعد از سر شماری سال ۹۰ به دست اومده و بعد از نامه ی مدیر حوزه علمیه ی اهل سنت پاکستان به سنی های ایران موجب حساسیت بیشتر نهادهای امنیتی شد … در نتیجه این آمار آخرین نتایج حاصل است

شخصی خدمت مرجع تقلید عالیقدر و بزرگوار آیت الله العظمی سیستانی رسید و از ایشان درخواست نصیحتی و یا موعظه ای کرد

ایشان یک جمله فرمودند که بسیار جالب بود ونکته ای بس عمیق :

فرمودند تا فرصت هست خدمت امام کریم علی بن موسی الرضا علیه السلام شرفیاب شوید !!!

شخص پرسید : بزرگوار ! حرم ایشان که درمشهد و در دست شیعیان است !!!

ایشان فرمودند مشهد در حلقه ای بسیار خطرناک از وهابیون و فِرَق ضاله قرار گرفته که اگربیدارنشوند قلب تپنده ی ایران بزودی ازدست شیعیان خارج خواهد شد تاسیس مدارس وهابی به نام اهل سنت : اسناد و مدارکی وجود دارد که نشان می دهد در برخی استان های مرزی کشور ، برخی مدارس دینی که به نام اهل سنت تاسیس شده ، نسبتی با آموزه های نحله های شناخته شده ی اهل سنت نداشته و تعالیم آنها صد درصد وهابی است و عمدتا متمرکز بر آموزش عقاید ضد شیعی هستند.

دانش آموزانی که دوره راهنمایی را پشت سر می گذارند، با مدرک سیکل وارد این مدارس که دوره ای چهارساله دارند، می شوند . این مدارس بصورت ” شبانه روزی با امکانات رفاهی عالی ” اداره می شوند .

دانش آموزان از صبح تا بعد از ظهر در این مدارس به سر می برند و برای اینکه از مدارک رسمی تحصیلی نیز عقب نمانند، در دبیرستان های شبانه دولتی ثبت نام می کنند و تا اخذ مدرک دیپلم ادامه تحصیل می دهند. در این چهار سال، عقاید و تفسیرهای عقیدتی وهابیت به عنوان عقاید صحیح به دانش آموزان تزریق میشود و بعد از چهار سال فارغ التحصیل می شوند.

چون دراین مدارس بنیه ی دروس عربی دانش آموزان قوی می شود، عده ای پس از چهار سال به مدارس تربیت معلم و رشته ی دبیری می روند، اما عده ای دیگر از این دانش آموزان به مدارس بالاتر وهابیت (( بعضا در خارج از ایران )) اعزام می شوند تا مدارج عالی تر را کسب کنند .

منبع خبر: http://14star.ir/?p=276

متن خبر با اجازه همین منبع منتشر شد.


Comments

** مطلبی مهم در باره مشهد مقدس و نقشه های شوم وهابیت (حتما بخوانید و منتشر کنید: — 6 دیدگاه

  1. سلام جناب نوعی در اینکه این خطری جدی است هیچ شکی نیست و در این هم شکی نیست که ما شیعه ها گرفتار روز مرگی شدیم و یادمون رفته که هر آن کس که دندان دهد نان دهد و از ترس بر نیامدن از پس خرج و مخارج فرزند بیشتر از زادو ولد فراری هستیم و بدتر از اون این سخت گیریهایی که برای ازدواج در میان بیشتر مردم ایران رواج پیدا کرده سن ازدواج رو بالا برده و یا اینکه جوانان کمتر بهش فکر میکنند با خوندن متلب شما یاد دیداری که در سفر اولم به کربلا داشتم افتادم توی اون سفر تقریبا اواخر صفر بود که کاروان ما به دیدار یکی از خادمان حرم حضرت عباس رفتیم در خانواده ی ایشون چاهارصد و هشتاد و پنج سال خادمی ی این حرم مطهر موروسی بود و چهل و پنج سالش سحم ایشان یکی از حرفهایی که ایشون به ما گفتند این بود که امام زمان علیه سلام از ایرانیها ناراحت هستند برای اینکه ایرانیها یا یکی یا دوتا بیشتر بچه ندارند و عقیده به فرزند کمتر و زندگی ی بهتر دارند شعاری که چند سال قبل از انقراز حکومت پادشاهی در ایران از طرف دربار که اکثرا بهایی بودند رواج داده شد ایشان گفتند آقا میفرمایند دشمنان ما دارند زیاد میشند ولی شیعیان کم چرا این طرز فکر رو کنار نمیذارید که این فکر و ترویجش خواست دشمنان ما هست از این خادم عزیز خیلی چیزها شنیدیم و یک چیز عجیب هم دیدیم که انشاالله در فرصتی برایتان تعریف میکنم به شرط حیات ممنونم از انتشار این متلب امیدوارم اونهایی که باید بفهمند متوجه وخامت اوزاع بشند

  2. سلام مرسی از انتشار این مطلب مرسی امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و این وهابیت را از کشورمان ایران بیرون کنیم و کشورمان ایران را پاکسازی کنیم من هم مدیر ارشد این سایت کوچک http://iranpost.tk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *