درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج عادل مولایی تسلیت باد.

أِنا لِ الله وَ أِنا عِلَیهِ راجِعون.
متأسفانه مطلع شدیم که

حجت الاسلام والمسلمین حاج عادل مولایی
یکی از علمای آیندهدار شهر اردبیل، و از افراد مورد وثوق و اعتماد منطقه که از خانواده ای مذهبی و مؤثر در روند انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی بوده و شهدایی را تقدیم اسلام نموده اند، دیشب و در اثر سانحه ی رانندگی در جاده ی ساوه قم، جان به جانآفرین تسلیم کردند.
، حجت‌الاسلام نجات فیاضی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل با تسلیت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین عادل مولایی اظهار داشت: متوجه شدیم این عالم دینی دیشب بر اثر سانحه رانندگی در جاده ساوه ندای پروردگار خویش را لبیک گفته و به دیار باقی شتافت.
وی گفت: مرحوم مولایی، عالم وارسته خطه سرسبز سبلان جزو علمای موفق در موضوع نسب شناسی امامزادگان و در بحث تاریخ، یکی از علمای بنام منطقه به‌شمار می‌رفتند که از نظر تقوا، اندیشه و آشنایی با علوم حوزوی و دانشگاهی کم نظیر و بسیار تاثیرگذار بودند.
فیاضی افزود: بنابر حدیثی که از امام علی(ع) نقل شده «وقتی عالمی از دنیا می‌رود حفره‌ای جبران ناپذیر در دین ایجاد می‌شود» و به واقع خسرانی که ما با از دست دادن این عالم ربانی متحمل شدیم جبران‌ناپذیر است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: سپاه حضرت عباس(ع) نیز در گذشت این روحانی برجسته و رزمنده دوران دفاع مقدس را به عموم شیعیان به ویژه مردم شریف استان اردبیل تسلیت گفته و زمان تشییع پیکر این روحانی فقید را متعاقبا توسط رسانه‌های جمعی به اطلاع عموم مردم می‌رساند.
گفته میشود همسر آن مرحوم نیز مصدوم و در بیمارستان بستری شده است.
بدین وسیله سایت حسینیه نت، این ضایعه ی غمبار را اول به بازماندگان آن بزرگوار و سپس به اهالی حسینی شهرستان اردبیل تسلیت و تعزیت عرض کرده و از خدای متعال برای روح ایشان طلب آرامش و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نماید.
أَجرَکُم عِندَ الله. گروه مدیریتی سایت حسینیه نت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *